Rozwijamy się, a wraz z nami - polskie firmy

Na tej stronie chcemy podzielić się najnowszymi wiadomościami dotyczącymi certyfikatu, a także istotnymi informacjami z działalności naszych firm.

Na rynku powstają nowe polskie firmy, inne znikają bądź przechodzą w obce ręce. Jako promotorów idei polskiego biznesu w polskich rękach zawsze staramy się być na bieżąco. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszych aktualności.

Wyświetlono rezultaty 1-10 z 19.

Firma Undress Code Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Bielizna Undress Code to wygoda i nowoczesność. Podstawą jej filozofii jest współczesna kobieta i jej potrzeby. Dzięki najwyższej jakości materiałom tworzy bezpretensjonalną etykietę podstawowej warstwy garderoby, dzięki której na pierwszy plan wybija się kobieca osobowość. Ręcznie wykonana kolekcja składa się z podkreślających sylwetkę geometrycznych propozycji, które dzięki swej jakości i uniwersalności sprawdzą się zarówno w roli bielizny, jak i elementu stroju. Aby zobaczyć najnowszą kolekcję Undress Code zapraszamy na stronę: www.undress-code.c (...)

Czytaj więcej...

2017.02.22

Marka Argentum Yacht Tuning otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Argentum Yacht Tuning to  marka stworzona z miłości do żeglarstwa, dobrego designu i środowiska naturalnego. Poszukuje żagli, które przeżyły na morzach wiele przygód. Wybiera odpowiednie, czyści je i nadaje im drugie życie w formie toreb. Wewnątrz każdej torby umieszcza stempel z pozycją geograficzną, która wskazuje gdzie żagiel spędził większość swojego życia. Wszystkie torby są z miłością szyte ręcznie w Polsce z komponentów produkowanych wyłącznie w Europie. Dzięki temu może tworzyć unikatowe torby. Każda z nich jest wyjątkowa, pełna morskich wspomniień. (...)

Czytaj więcej...

2017.02.21

P.P.H. AGAPLAST Sp. z o.o. otrzymało Certyfikat Polski Produkt. Gratulujemy!

P.P.H. Agaplast jest firmą z rodzinnymi tradycjami. Obejmuje swoimi działaniami teren Polski oraz Europy. Polski Producent granulatów i wyrobów PVC. Oferta Firmy Agaplast ma zastosowanie głównie w gałęziach przemysłu. Oferowane wyroby wykorzystywane są w budownictwie, elektronice, motoryzacji, rolnictwie, ogrodnictwie oraz przemyśle AGD. Zespół technologów wciąż pracuje nad unowocześnieniem istniejących i tworzeniem nowych receptur, które gwarantują uzyskanie produktów najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Firmy AG (...)

Czytaj więcej...

2017.02.02

PPHU LEŻAKOWO otrzymało Certyfikat Polski Produkt.

Firma Leżakowo ciągle wdraża nowe rozwiązania oraz tworzy nowe modele leżaków dla klientów indywidualnych oraz hurtowych. Główną domeną Firmy jest możliwość umieszczania na nich dowolnego nadruku. Posiada różne technologie druku oraz szeroki wybór logotypów. Wykorzystywane są metody o najwyższym stopniu trwałości. Firma Leżakowo służy profesjonalną pomocą w przygotowaniu projektów graficznych przedstawiając efekt końcowy w postaci wizualizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronę firmowej: www.lezakowo.pl (...)

Czytaj więcej...

2017.02.02

Firma Stolarsko Remontowo Budowlana Józef Kowaczek otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma Stolarsko Remontowo Budowlana Józef Kowaczyk jest warsztatem o wieloletniej tradycji rzemieślniczej. Firma wykonuje ręcznie wszelkie elementy wyposażenia dopasowując każdy element do wymogów klienta. Stosuje specjalne kleje ekologiczne, chroniąc środowisko naturalne. Zespół dzieli się na projektantów, stolarzy i specjalistów od sztuki użytkowej, którzy potrafią w doskonały sposób łączyć wymogi praktyczne z  wyjątkową estetyką. Firma proponuje zróżnicowane rozwiązania, poczynając od projektów a kończąc na reali (...)

Czytaj więcej...

2017.01.09

Firma Konkret Fashion otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma Konkret Fashion to producent odzieży w rozmiarach 32-60.  Posiada sklep internetowy, który wyróżnia innowacyjność i niepowtarzalne fasony oraz oryginalne wzory tkanin w świetnej jakości. Firma Konkret Fashion przykłada dużą uwagę do dobrze dobranych rozmiarów. Na ich stronie internetowej można sprawdzić jak poprawnie dobrać swój rozmiar. Zapraszamy serdecznie do sklepu internetowego www.konkret-fashion.com   (...)

Czytaj więcej...

2016.12.08

Firma SANSET otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma SANSET od 1993 roku zajmuje się kompleksową obsługą poligraficzną i projektową. Wypracowała solidną markę zarówno w Przemyślu, jak i w całym regionie. Za pośrednictwem serwisu internetowego sanset.pl realizuje zlecenia z całej Polski. Firma SanSet oferuje: Studio projektowe - Przygotują każde zlecenie w zakresie projektowania graficznego. Pojekty realizowane są od 2 do 5 dni roboczych w zależności od otrzymanych materiałów oraz złożoności zlecenia. Druk offsetowy - Najpopularniejsza metoda druku płaskiego, odpowiednia do prac w wysokim nakładzie. Stanowi (...)

Czytaj więcej...

2016.12.01

Firma TBM Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma TBM Sp. z o.o. jest Polską firmą rodzinną. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości słonych i słodkich przekąsek. Świadomi, że ich klientami są przede wszystkim małe dzieci oraz młodzież z największą starannością dbają o jakość swoich produktów. Firmę wyróżnia zaangażowany zespół i chęć ciągłego rozwoju.  Produkty Firmy TBM:   (...)

Czytaj więcej...

2016.11.14

Firma KREBO Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma KREBO Sp. z o.o. produkcją skarpet i rajstop z bawełny zajmuje się od ponad 20 lat. Od samego początku Krebo i jego zaplecze produkcyjne znajduje się w Krakowie doskonaląc swoje umiejętności i technologię. Ludzie nie zwracali większej uwagi na to, co zakładają na stopy. Dlatego teraz tym bardziej cieszymy się, że zaczęto dostrzegać potencjał w tym niewielkim elemencie codziennej garderoby. Nie musicie już nosić nudnych, jednokolorowych skarpet. Nie musicie spędzać wieczorów na dobieraniu ich w pary po praniu, kiedy to najważniejszym kryterium staje się mniej lub bardziej wy (...)

Czytaj więcej...

2016.10.05

Firma FARBOTKA otrzymała Certyfikat Polski Produkt

Firma Farbotka powstała w 2011 roku realizując w ten sposób swój pomysł na życie  z pasją. Farbotka tworzy rzeczy piękne i zarazem pożyteczne, które sprawiają radość. Zaczęło się od szycia torebek dla siebie i znajomych, najpierw z ozdabianego tasiemkami i pomponami dżinsu... Firmie zależało, aby ich projekty były spontaniczne, pełne barw, niebanalne, aby każdy model wychodzący spod ich ręki był radosnym akcentem w otaczającej nas codzienności. Następnie pojawił się pomysł na uszycie pierwszej serii unikatowych torebek na większą skalę. Początki nie były łatwe.&nbs (...)

Czytaj więcej...

2016.10.03

Firmy z certyfikatem